Kurumsal

 

Neomarin Alışveriş Merkezi
  
Neomarin Alışveriş merkezi 36,000 metre karelik kiralanabilir alanı ile 130 ulusal & uluslararası ve yerel markaya ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, 20 restorant & cafesi ile de yeme içme alanında yaklaşık 600 kişiye hizmet veriyor. Neomarin AVM’de çocuk eğlence alanları ve hipermarket ile birlikte 1,200 araçlık otopark da mevcuttur.
İstanbul’un gelişen bölgelerinden Pendik’te barındırdığı 1,85 milyonluk nüfusu ve AVM’nin etrafında yapılan yeni iş yerleri ve residanslarla bölgesel gelişimini sürdürüyor. Bu gelişen bölgenin merkezinde yer alan Neomarin AVM’ye ulaşım ise çok kolay, ziyaretçiler E-5 otoyolundan kendi arabalarıyla gidebilecekleri gibi, toplu taşıma kullanarak veya yaya olarak da AVM’ye ulaşabilirler. 

BREF

Bref, Bosphorus Real Estate Fund (I), Türkiye'de gayrimenkul yatırım fırsatlarını değerlendirmek üzere 2007 yılında kurulan bir yatırım fonudur. Bref, Krea ve Peakside ile birlikte Nisan 2009’da açılan Neomarin’in sahibidir. Krea Grup, 2006 yılında kurulan ve faaliyetlerine başlayan Krea, yatırımcı, proje geliştirici ve fon yöneticisi olarak faaliyetlerini sürdürmekte ve konut, alışveriş merkezi ve karma gayrimenkul projeleri başta olmak üzere gayrimenkul sektörünün çeşitli alanlarında aktif rol almaktadır. Peakside Capital, Türkiye de dahil olmak üzere Avrupa genelinde tüm gayrimenkul türleri için nitelikli yatırımcılarla işbirliği yapan, fon ve varlık yönetimi hizmetleri sağlayan uzman bir Avrupa gayrimenkul özel sermaye şirketidir. 


ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş.

 

İstanbul merkezli “ECE Türkiye”, Ekim 2000’de Alışveriş Merkezi sektöründe Avrupa lideri olan Alman “ECE” tarafından kurulmuştur. Bir yatırım ve hizmet firması olan ECE Türkiye, Alışveriş Merkezlerinin geliştirilmesi ile ilgili olarak mimari ve konsept planlama, proje yönetimi, kiralama, Alışveriş Merkezi yönetimi, bütçeleme hizmetleri ile finansal ve hukuki hizmetlerin tümünü aynı çatı altında toplamaktadır.

 

Türkiye’nin en prestijli Alışveriş Merkezlerinden olan İstanbul’daki MIPIM Ödülü sahibi Marmara Park, Maltepe Park, MetroCity, CarrefourSA Bahçepark, Neomarin ve Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, Ankara’da ANKAmall ve ACity, Eskişehir’de Espark, İzmir’de CarrefourSA Karşıyaka ve Antalya’daki TerraCity ile Antalya Migros Alışveriş Merkezi, ECE Türkiye tarafından başarıyla yönetilmektedir. ECE farklı ve etkin yönetim anlayışı ile perakende dünyasına yön verirken ECE Türkiye de yeni yatırımları, geliştirmekte olduğu projeler ve yenileme projeleri ile Türkiye pazarında büyümeye devam etmektedir. Firmanın inşaat ve planlama aşamasında pek çok projesi de mevcuttur. İstanbul’daki Akasya Park Ümraniye, Ankara’daki Park Vera ve Afyonkarahisar’daki Park Afyon bu projelerden bazılarıdır.

 

ECE Türkiye, pazardaki köklü tecrübesi, projeye özel sunduğu hizmetler, yenilikçi konseptler, herbir projeye göre farklılaşan marka ve kiracı karması, yüksek profesyonelliği, uzmanlığı,  müşteri odaklı stratejisi ve güçlü performansı ile perakende sektörünün geleceğine yatırım yapmaktadır.